miło nam poinformować, że Departament Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego, w ramach realizowanego projektu partnerskiego pn. „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region”, organizuje Konkurs pn. „Kreatywna szkoła VIII” dla uczniów szkół, biorących udział w projekcie, którzy kształcą się na kierunkach w branżach zgodnych z inteligentnymi specjalizacjami regionu z zakresu Przemysłu metalowo-odlewniczego.

Konkurs „Kreatywna szkoła VIII” ma na celu wybór najzdolniejszych i najaktywniejszych uczniów,  którzy nagrodzeni zostaną udziałem

w zagranicznej wizycie edukacyjnej do Hanoweru, w dniach 22-24 kwietnia 2018 roku, połączonej z wizytą na Międzynarodowych Targach Hannover Messe 2018.

Poniżej znajduje się  Regulamin Konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy.

 

Cannot find the download. ID=74