Zapraszamy wszystkich uczniów szkół biorących udział w projekcie pn. „Nowoczesna Szkoła Zawodowa – Nowoczesny Region” do udziału w konkursie pn. „KREATYWNA SZKOŁA”. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zatwierdzony przez dyrektora szkoły złożyć drogą elektroniczną (skan) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Departament Polityki Regionalnej, Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy, Best Western Grand Hotel, ul. Sienkiewicza 78, 25-501 Kielce w terminie do 3 października br. (decyduje data wpływu).

Regulamin konkursu pn. „KREATYWNA SZKOŁA” oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się poniżej.

 

Regulamin konkursu pn. "Kreatywna Szkoła"

 

Formularz zgłoszeniowy do konkursu "Kreatywna Szkoła"

 

 

W wyniku przeprowadzonej weryfikacji dokumentów, złożonych przez nauczycieli i uczniów szkół bioracych udział w projekcie pn. "Nowoczesna Szkoła Zawodowa - Nowoczesny Region" wg. Regulaminu rekrutacji do projektu § 5, zakwalifikowała się następująca liczba nauczycieli i uczniów wskazana w tabeli do pobrania poniżej.

 http://nowoczesnaszkola.spinno.pl/do-pobrania/send/6-do-pobrania/36-liczba-nauczycieli-i-uczniow-zakwalifikowanych-w-projekcie